Perakende
Sliding Card
142664
Ürün Adi
Ürün Kodu

Sliding Card USB, 1.6 mm’lik inceliğiyle sizin için önemli dataları sürekli yanınızda taşıyabileceğiniz sıradışı bir üründür. Standart bir kredi kartından büyük olmayan beyaz gövdesi renkli baskı ya da tam renkli dijital baskı ile kişiselleştirilerek iletmek istediğiniz mesajı en şık şekilde sergiler.

 

Sliding Card USB’nin ince konektörü  tek bir düğmeye basma hareketi ile  gövdesinden ayrılabilir  ve aynı rahatlıkla geri yerleştirilebilir. Böylece en kalabalık USB portlarında bile rahatlıkla kullanılabilir.

 

Özellikler;

➢ Düz ve ultra ince tasarım
➢ Toza ve suya dayanıklı

 

Ölçüler  : 85 x 54 x 1,6 mm
Yaklaşık ağırlık : 10 gram

 

Maksimum Hız : Okuma ± 10 MB/s, yazma ± 3.5 MB/s

 

Uyumlu Aksesuar Alternatifleri : Anahtarlık (2&3), Boyun ipi

Uyumlu Ambalaj Alternatifleri :  Standart olarak  karton kutu içerisinde sevk edilir.  Alternatif olarak universal kutu ya da şeffaf plastik kutu da tercih edilebilir.

 

Data : Data Yükleme, Silinmeyen Data Yükleme

*İsterseniz USBnize özel isim de verebilirsiniz ve verdiğiniz isim USB takılıyken “Bilgisayarım” bölümünde gözükür. Opsiyonel olarak USBniz takılıyken gözükecek olanı ikonu logonuzun ikonu olarak kişiselleştirebilirsiniz.

**Auto run özelliği ile USB bilgisayara takıldığı zaman belirli bir dosyaya ulaşım sağlama (video, sunum dosyası, animasyon, vb.) ya da belirli bir web sitene yönlendirilme opsiyonları

 

Baskı Seçenekleri  : Renkli baskı, tam renkli dijital baskı

Baskı Alanı : 85 x 54 mm (ön ve arka yüz)

 

Baskı Detayları