Perakende
Eco2
140411
Ürün Adi
Ürün Kodu


Ekonomik ve çevre dostu bu model tamamen geri dönüştürülmüş malzemeden üretilmiştir. Ayrıca kullanılan elektronik malzemeler non-toksik ve ağır metal içermez niteliktedir. Bu yüzden ona eco2 diyoruz!


Kısa süreli teslim seçeneği beyaz renk için geçerlidir. Beyaz renk geri alternatifi boyasız ve cilasız olarak üretildiğinden renginde hafif bir ekruluk mevcuttur, ve geri dönüşümlü malzemeden üretildiği için üretilen USBler arasında ton farklılıkları taşıyabilir.

Tasarım Led ışık göstergesi mevcuttur.

Ölçüler : 55 x 20 x 8 mm
Yaklaşık ağırlık : 10 gram


Maksimum Hız : Okuma ± 10 MB/s, yazma ± 3.5 MB/s

Uyumlu Aksesuarlar : Anahtarlık(2&3), boyun ipi


Uyumlu Ambalaj Alternatifleri : Standart olarak kağıt kutu içerisinde sevk edilir. Bunun dışında mıknatıslı plastik kutu, universal kutu, metal kutu alternatiflerinden birini de tercih edebilirsiniz.

Data : Data Yükleme, Silinmeyen Data Yükleme

*İsterseniz USBnize özel isim de verebilirsiniz ve verdiğiniz isim USB takılıyken “Bilgisayarım” bölümünde gözükür. Opsiyonel olarak USBniz takılıyken gözükecek olanı ikonu logonuzun ikonu olarak kişiselleştirebilirsiniz.
**Auto run özelliği ile USB bilgisayara takıldığı zaman belirli bir dosyaya ulaşım sağlama (video, sunum dosyası, animasyon, vb.) ya da belirli bir web sitene yönlendirilme opsiyonları

Baskı Seçenekleri : Damla etiket baskı ( ön ve arka yüz)


Baskı Alanı : 32 x 13 mm

Baskı Detayları