Perakende
Stick-it USB
142698
Ürün Adi
Ürün Kodu


Bu yılın en yenilikçi ürünü ile tanışmaya hazır mısınız?

 

Stick-it USB,  2 cm uzunluğundaki boyu ve  istediğiniz yere sabitlenebilen alt haznesi ile tüm yüzeylere yapışmaya hazır renkli bir USB’dir.  Üstelik yapıştırdığınız yerden kaldırıp farklı yerlere de defalarca yapıştırabilirsiniz.

 

Kartvizitinizin, broşür ya da kataloğunuzun üzerine saniyeler içinde dijital içerik ekleyebilirsiniz! Tek yapmanız gereken stick-it USB’yi yapıştırmak!

 

Stick-it USB’nin alt haznesini  kartvizitinizin ya da tanıtım broşürünüzün üzerine yapıştırın ve müşterinize uzatın. İstediğiniz içeriği paylaşırken tonlarca kağıttan tasarruf etmekle kalmayacak, bütçenizi de hafifleteceksiniz.

 

Dilerseniz stick-it USB’yi sizin için dört farklı boyda basabiliriz. Kullandığımız kağıtlar 300 gram  ve FSC sertifikalıdır ve mat ya da parlak selefonla kaplanabilirler.

 

Ayrıca dilerseniz web anahtar olarak da üretilebilen Stick-it USB, markanızın dijital iletişiminde size yardımcı olmaya hazır!

 

Uyumlu Ambalaj Alternatifleri :  Standart olarak  karton zarf ya da şeffaf poşet içerisinde sevk edilir. Alternatif olarak Universal kutu ya da şeffaf plastik kutu da tercih edilebilir.

 

Data : Data Yükleme, Silinmeyen Data Yükleme

*İsterseniz USB’nize özel isim de verebilirsiniz ve verdiğiniz isim USB takılıyken “Bilgisayarım” bölümünde gözükür. Opsiyonel olarak USB’niz takılıyken gözükecek olanı ikonu logonuzun ikonu olarak kişiselleştirebilirsiniz.
**Auto run özelliği ile USB bilgisayara takıldığı zaman belirli bir dosyaya ulaşım sağlama (video, sunum dosyası, animasyon, vb.) ya da belirli bir web sitesine yönlendirilme opsiyonları

 

Baskı Detayları :

Kartvizit boyu  :  85 x 55 mm
Posta kartı boyu :  140 x 90 mm
Tanıtım kartı boyu :  210 x 100 mm
A5 boyu :  210x148,5 mm

 

Baskı Detayları