Perakende
Versa
032447
Ürün Adi
Ürün Kodu


En kalabalık USB portlarda bile ince tasarımı ile kendine yer bulan Versa USB, sizleri cezbedecek birçok renk seçeneği sunuyor.

 

13 parlak renkte üretilen gövde, kaliteli plastik kaplama ve anodize metal kasası ile uzun ömürlü ve dayanaklı bir USB olan Versa, piyasada en çok aranan ürünlerden biri olmaya aday!

 

Düz ve ince tasarımı ile dikkat çekici olan Versa USB’yi isterseniz geri dönüşümlü plastikten ( siyah ve beyaz renkler için) üretebiliriz.

 

Ölçüler  : 60 x 20 x 9 mm
Yaklaşık ağırlık : 12 gram

 

Maksimum Hız : Okuma ± 10 MB/s, yazma ± 3.5 MB/s

 

Uyumlu Aksesuarlar : Anahtarlık (2 &3), boyun ipi

 

Uyumlu Ambalaj Alternatifleri :  Standart olarak  karton kutu içerisinde sevk edilir.  Alternatif olarak üçlü set, mıknatıslı plastik kutu, universal kutu veya metal kutu da tercih edilebilir.

 

Data : Data Yükleme, Silinmeyen Data Yükleme

 

*İsterseniz USBnize özel isim de verebilirsiniz ve verdiğiniz isim USB takılıyken “Bilgisayarım” bölümünde gözükür. Opsiyonel olarak USBniz takılıyken gözükecek olanı ikonu logonuzun ikonu olarak kişiselleştirebilirsiniz.
**Auto run özelliği ile USB bilgisayara takıldığı zaman belirli bir dosyaya ulaşım sağlama (video, sunum dosyası, animasyon, vb.) ya da belirli bir web sitene yönlendirilme opsiyonları

 

Baskı Seçenekleri  : Damla etiket baskı

 

Baskı Alanı : 38,5 x 15 mm (ön ve arka yüz)

Baskı Detayları