Perakende
Natura
142665
Ürün Adi
Ürün Kodu

Natura USB sizi markanızın tanıtımında doğa ile dost olmaya davet ediyor!

 

Natura USB ayrıcalıklı bir tasarımın yanı sıra sürdürülebilir kalkınma kavramının da altını çiziyor. Üretiminde kullanılan malzemeler yenilenebilir, biyolojik olarak parçalanabilen özelliktedir ve CE ve Rohs standartlarındadır. Ayrıca kullanılan elektronik malzemeler non-toksik ve ağır metal içermez niteliktedir.

 

Alternatifler;

 

Gülağacı, cilalı

Doğal akçaağaç, cilasız ve FSC sertifikalıdır. ( denetimli orman tedariği)

Bambu

Geri dönüşümlü kağıt

 

Uyumlu Ambalaj Alternatifleri : Standart olarak geri dönüşümlü karton kutu içerisinde sevk edilir. Bunun dışında metal kutu alternatifi de mevcuttur.

 

Data : Data Yükleme, Silinmeyen Data Yükleme

*İsterseniz USBnize özel isim de verebilirsiniz ve verdiğiniz isim USB takılıyken “Bilgisayarım” bölümünde gözükür. Opsiyonel olarak USBniz takılıyken gözükecek olanı ikonu logonuzun ikonu olarak kişiselleştirebilirsiniz.
**Auto run özelliği ile USB bilgisayara takıldığı zaman belirli bir dosyaya ulaşım sağlama (video, sunum dosyası, animasyon, vb.) ya da belirli bir web sitene yönlendirilme opsiyonları

 

Baskı Seçenekleri : Renkli baskı, lazer gravür baskı
*Doğal akçaağaç seçeneğinde sadece lazer baskı önerilir, FSC bununla boya ve cila gibi maddelerin kullanılmasını engellemeyi hedefler.

 

Baskı Alanı : 28 x 18 mm (ön ve arka yüz)

 

Baskı Detayları