Perakende
Nomad Iphone USB Şarj Kablosu
NMD001
Ürün Adi
Ürün Kodu

HELLO NOMAD! Anahtarlığınız boyutundaki yeni şarj kablonuza merhaba deyin!

NOMAD, hayatınızı kolaylaştıracak, pratik ve kompakt bir USB şarj kablosudur. Piyasadaki bir çok ürünün aksine, Apple sertifikalıdır ve bu yüzden cep telefonunuzun bozulması endişesi taşımadan rahatlıkla kullanabileceğiniz Amerika´dan ithal bir üründür.

NOMAD´in tasarımının arkasında yatan felsefe kablo karışıklığıyla uğraştırmayan, rahatlıkla yanınızda taşıyabileceğiniz kompakt ve dayanıklı bir ürün sunmaktır. NOMAD Iphone şarj kablosu ile, şarjınız biteceği için endişe yaşamaktan kurtulursunuz. Size en yakın USB portuna - bu bir bilgisayar, hatta bir TV bile olabilir - kolayca bağlanırsınız. USB portları evrenseldir ve artık neredeyse her yerdeler; kullandığımız printerlar, stereo müzik sistemleri, oyun konsolları, arabalar, uçaklar ve daha birçokları..  NOMAD sizi bir USB radarı haline getirecek, zamanla kullanmaya alıştığınız 1 metrelik kablodan ve priz adaptöründen kurtulduğunuzu ve onlara ihtiyaç duymadığınızı fark edeceksiniz!

NOMAD, aşağı yukarı sıradan bir anahtar büyüklüğündedir, bu sayede anahtarlığınızda taşırken varlığıyla sizi rahatsız etmez İhtiyaç duyduğunuzda  hep yanınızda olur ve ihtiyacınız olmadığında neredeyse "görünmezdir".

Anahtarlığınız olarak taşıyacağınız bir üründe, en çok sağlamlık arayacağınızı biliyoruz. Bu yüzden NOMAD, zor koşullarda bile gerekli esnekliği sağlayacak ve dayanıklı bir ürün elde etmek için en kaliteli Bayer ve Dupont hammaddeler kullanılarak üretilmiştir.  Çizilmeye dayanıklı metal uçlar kapak gerektirmez.

 

Bu ufak şarj kablosunu yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz!